Giyim üreticileri yılın renk ve stillerine uygun ürünleri kitlelere tanıtmak için farklı platformlara ihtiyaç duyarlar. Farklı kumaşlardan üretilen pantolonlar, gömlekler ve ceketlerin yanında, trikolar da çok talep gören ürünler arasında yer alır. Trikolarda hiçbir zaman renk ve desen sabit değildir, her yıl yenilenir. En güzel tasarımlar ve stillere sahip trikolar değişmeye devam etmektedir. Farkındalık yaratan ve kullanıldığı diğer kıyafetlerle birlikte harika kombinlere imza atan trikoları toptan satın alarak daha ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz.

            Güncel değişen moda talepleri ve farklı eğilimlerle değişim gösteren en şık trikolarda uygun fiyatlar ve cazip ödemeye koşulları bulunmaktadır. Pantolonlarla, eteklerle birlikte farklı farklı kullanım şekilleri oluşturan trikolar artık dört mevsimin kıyafeti olarak anılmaktadır.

 Farklı Triko Modeller En Uygun Toptan Fiyatlarla

            Yarasa koy ince çilek kumaş modellerden Selanik örgü ince çizgili hırkalara kadar birçok farklı modelde ürünler bulunmaktadır. Cepli ve cepsiz, uzun kollu ve kol detaylı tüm triko modellerinde en uygun toplan fiyatlar uygulanmaktadır. Online satış sitesinden seçiminin yapılabildiği modeller adetleri ile birlikte sepete ekleyerek sipariş süreciniz tamamlayabilirsiniz.

 Hızlı Teslimat ve Kargo Hizmetinden Yararlanın

            Tüm triko ve diğer ürünlerde 1-5 iş günü kargoya teslimat yaparak toptan triko larınızı ulaştırmaktayız. İster banka aracılığıyla havale, ister kapıda nakit ödeme kolaylığı imkanlarından yararlanabilirsiniz. Güvenli online alışveriş imkanı ile koşullu iade kolaylığından yararlanabilirsiniz. Ürünlerde herhangi bir sorun olduğundan yine koşulsuz iade ve değişim yapabilir, internet sitesi üzerinden siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön