Kalitenin ve Şıklığın Adresi

 Bayan kıyafetleri üzerine yeni bir mağaza açmayı düşünüyor ya da var olan mağazanız için hepsi birbirinden kaliteli ve şık kıyafetler alacak toptan satıcı arıyorsanız: Modacan Toptan aradığınız şeyi internet üzerinden ayaklarınıza kadar getiriyor. İsterseniz toptan bayan kıyafetleri satan firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından görebilir ve kararınızı sonra verebilirsiniz.

 Sonbahar da En İyi Gidecek Kıyafetler

 Yaz aylarının sonuna gelmiş ve sonbahar aylarına giriş yapar iken; mağazalar sonbahara hitap eden kıyafetleri alarak mağazalarını doldurmaya başladılar. Siz mağaza sahibi olarak henüz bir sonbahar alışverişinizi yapmadıysanız işte size önerebileceğimiz sonbahar da en çok giden kıyafetler:

 1- Dış Giyim Olarak Ceket ve Trençkot: Öncelikle sonbaharda havalar yavaş yavaş soğumaya başladığı ancak çokta soğuk olmadığı için biraz üşüyen bayanlar trençkot ya da ceket giyerler. Bu sebep ile mağazanızın reyonlarında ceket ve trençkota mutlaka yer vermelisiniz.

 2- İç Giyim Olarak Elbise, Bluz ve Tunik: Elbise bluz ve tunik üçlüsü sonbahar aylarında en çok satan bayan iç giyim kıyafetlerinin başında gelmektedir. Bu sebep ile her mağaza sahibi sonbahar aylarına girerken mutlaka bu üç demiş baş kıyafeti mağaza reyonlarında yer vermelidir.

 Yukarıda anlatılanları ve daha fazlasını toptan kıyafet satışı yapan firmamız da bulabilirsiniz. Üstelik 750 TL ve üstü yaptığınız alışverişleriniz de kargo bedava olarak siz değerli mağaza sahiplerine hizmet veriyor.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön