Limit: Sırala:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Toptan Atkı - Bere


Toptan Atkı Bere Seçeneklerinde Yeni Modeller

            Özellikle sonbahar ve kış aylarında belli başlı dükkanların satış oranlarını direkt olarak ikiye katlamakta olan toptan atkı bere modelleri her yıl güncellenen ve değişen tasarımları ile birlikte dükkanlar için iyi bir alışveriş hasılatı vaat etmektedir. 3'lü paketler halinde satılmakta olan toptan atkı modelleri standart bir beden ölçüsüne sahip olduğu için birçok müşteri için ideal bir standarda sahip olacaktır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı renklerin kombin halinde denendiği ve müşterilerin bu yönüyle dikkatlerini fazla çektiği de piyasa içerisinde oldukça iş gördüğü de bilinmektedir. Karakteristik ve tek renklerden oluşan atkı modelleri de toptan atkı bere satın al seçeneği ile birlikte aktif olarak kullanılan Whatsapp hattı üzerinden sipariş edilebilir.

             Üç renkli kombin seçeneklerinin yanı sıra dört renk seçenekleri de atkı modellerinde potansiyel alıcıları olumlu bir şekilde harekete geçirecektir. Bu renkler arasında beyaz, kahverengi, mavi ve sarı gibi renk çeşitleri mevcut. Toptan atkılar dükkanlar tarafından üçlü paketler halinde satın alınıp dükkanlarda tek tek, perakende satılma imtiyazına sahiptir. Kış aylarında soğuk havaya karşı boğaz ve boyun bölgesini sıkı bir şekilde koruyan atkılar her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok satın alınacak kışlık ürünler arasında yer almaktadır. Son olarak toptan atkılarda siyah renginin çeşitli tonlarını yansıtan ve bu haliyle klasik atkılar kategorisinde bulunan ürünleri satın almak ve dükkanlarda bulundurmak mümkün hale getirilmektedir.

 Dükkanlar İçin Alternatif Toptan Atkı Bere Modelleri

            Dükkanlar için alternatif toptan atkı bere modelleri içerisinde boyunluklar da vardır. Son on yıl içerisinde Türkiye'de çok büyük bir müşteri kitlesine sahip olan boyunluk bölgelerinde çok fazla renk seçeneği mevcuttur. Bayanlara özel seçeneklerde hem pembe, kırmızı gibi ana renkler hem de gri ve krem gibi tonlu renkler kataloglarda bulunmaktadır. Toptan bayan bere modellerinde de cazip noktasına taşınan renkler seçenekler halinde mevcut. Genel olarak atkılar ve bereler birlikte satıldığı için dükkanların bu ürünleri bir arada alması çok daha makul hale gelmektedir. Son olarak toptan atkı bere fiyatları her dükkanın bütçesine uygun bir konumdadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön