Limit: Sırala:
Vizon Havuç Pantolon
YENİ SEZON    
17,00 ₺
Toptan Siyah Tayt
  YENİ SEZON  
23,00 ₺
Tavşan Baskılı Biyeli Pudra Kapri
YENİ SEZON İNDİRİMLİ ÜRÜN    
6,75 ₺
Tavşan Baskılı Biyeli Pembe Kapri
YENİ SEZON İNDİRİMLİ ÜRÜN    
6,75 ₺
Siyah Tayt
YENİ SEZON    
17,00 ₺
Siyah Pantolon
YENİ SEZON  
35,00 ₺
Simli Siyah Tayt
YENİ SEZON    
27,00 ₺
Mickey Mouse Baskılı Biyeli Mint Kapri
YENİ SEZON İNDİRİMLİ ÜRÜN    
6,75 ₺
Kuşaklı Haki Şort
  YENİ SEZON  
18,00 ₺
Kumaş Mor Pantolon
  YENİ SEZON  
30,00 ₺
Kremit Havuç Pantolon
YENİ SEZON    
17,00 ₺
Klasik Siyah Pantalon
YENİ SEZON    
27,00 ₺
Kalem Bordo Etek
  YENİ SEZON  
17,50 ₺
İndigo Havuç Pantolon
YENİ SEZON    
17,00 ₺
Enrim Gri Pantolon
YENİ SEZON    
40,00 ₺
Düğmeli Mavi Kot Etek
YENİ SEZON    
37,00 ₺
415 sonuçtan 1 ile 60 arası görüntüleniyor.

Toptan Alt Giyim


Toptan Alt Giyim Ürünleri

            Hem ilkbahar - yaz hem de sonbahar - kış kreasyonu kapsamında tanıtımı yapılan toptan alt giyim ürünleri birçok farklı ürün kategorisi ile birlikte potansiyel alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bu ürünlerdeki çeşitlilik pazar payını hareketlendirirken kişilerin farklı tarzda giyim meraklarına da tam randımanlı olarak hitap etmektedir.

 Toptan Alt Giyimlerde Pantolon Modelleri

            Piliseli pantolonlar son dört - beş yıl içerisinde bayan alıcılar tarafından yoğun bir şekilde rağbet edilen ürünlerin başında gelmektedir. Piliseli olmaları nedeniyle yukarıdan aşağı doğru uzanan bir hareketlilik çizgisine sahip olan bu modeller son derece sportif ve özgür dışa vurumların da bir yansıması olarak nitelendirilmektedir. Birçok farklı renk seçeneğini içerisinde barındırır. Small bedenden başlayarak XXL'a kadar uzanan geniş beden seçkisiyle de her bedene sahip hanımın rahatlıkla satın alabileceği pantolon modelleri arasında bulunur. Şerit detaylı iki iplik penyeler de bu ürün kategorisinde yer alan bir diğer üründür.

            Şerit detayları ile birlikte klasik pantolon ve penye algısına karşı oldukça hoşa giden bir alternatif getirmiştir. Cepli penye ve pantolon modelleri de bu kategorideki nadide ürünlerden bir diğerini ihtiva eder. Cepli olmaları nedeniyle rahat ve konforlu bir kullanım konforu sunmaktadır. İnci detaylı yüksek bel pantolonlar ise hayatın her alanında giyilen ve ütü istemeyen pantolon türleridir. Hem sosyal yaşamda hem de iş hayatında standartları yerine getirerek rahat ve şık giyimleri olanaklı hale getirmektedir. Son olarak hem cepli hem de keten olan pantolonlar özellikle bahar aylarında tercih edilecek bir başka pantolon ürünleri olup kataloglardaki yerini almıştır.

 Toptan Alt Giyimlerde Etek Modelleri

            Hanımların pantolon kadar tercih ettiği bir başka ürün olan etek modelleri bu kategoride yer almaktadır. Tıpkı pantolonlarda olduğu gibi bu ürünlerde de ilk örneği piliseli modeller oluşturur. Aynı zamanda kalem etekler de simetrik yapıları ve kendine has dokusu ile birlikte siparişi verilecek ve satın alınabilecek bir diğer etek modeli olarak dikkatleri çekmektedir. Diz altı keten etekler ise gök kuşağı renklerini bünyesinde barındıran özgün tasarımları ile birlikte özellikle genç nesil tarafından tercih edilen bir başka modeldir.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön