Limit: Sırala:
Vizon Bel Çantası
YENİ SEZON  
15,00 ₺
Zara Mor Kol Çantası
  YENİ SEZON  
15,00 ₺
Taba Bel Çantası
  YENİ SEZON  
15,00 ₺
Siyah Bel Çantası
  YENİ SEZON  
15,00 ₺
Bordo Kol Çantası
YENİ SEZON  
15,00 ₺
Bordo Bel Çantası
YENİ SEZON  
15,00 ₺
40 sonuçtan 1 ile 40 arası görüntüleniyor.

Toptan Çanta


            Kadınlar için bir tutku olan çanta modelleri, günlük kıyafetin de tamamlayıcı unsurudur. Gün içinde ihtiyaç duyulan her şeyin yanınızda olmasını sağlayan çantalar, kullanım kolaylığının yanı sıra sezon modasıyla da uyumlu olmalıdır.

            Mağazanızda bulunan tekstil ürünlerini yenilerken aksesuar çeşitliliğine de özen göstermeli ve müşterilerinizin aynı anda birden fazla ürün satın almasını desteklemelisiniz. En güncel modelleri modacantoptan.com adresi üzerinden takip edebilir, güvenli ve kolay bir şekilde toptan alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

 Yeni Sezon Çanta Modellerini Gördünüz mü?

            Tekstil ürünleriyle uyumlu olarak hazırlanan çanta modellerini online sipariş öncesinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Paket içinde kaç çanta olduğunu öğrenerek siparişinizi hazırlayabilir ve talebinizi whatsapp hattı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde olmayan mağaza sahipleri için bir ayrıcalık yaratan hizmetler, Türkiye'nin farklı bölgelerinde oturan moda tutkunlarının da ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

            Yeni sezon ürünlerini mağazaya koymadan önce model çeşitliliği, uygun fiyat, kaliteli malzeme ve işçilik farkıyla siparişinizi oturduğunuz yerden tamamlayabilirsiniz. Online işlemlerinize devam ederken çanta satın al kategorisine girerek yeni modelleri inceleyebilir ve müşteri profilinize en uygun olan modelleri seçerek satış hedeflerinizi tutturabilirsiniz.

 Bayan Aksesuarlarda En Güncel Modeller

            Teknolojinin sağladığı avantajlar içinde yer alan online toptan sipariş kolaylığı sayesinde, güncel çanta modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Çantalarla uyumlu cüzdan ve anahtarlık gibi yardımcı ürünleri de mağazanızda sergileyerek modayı yakından takip etmek isteyen müşterilerinizin beklentilerini en ideal seviyede karşılayabilirsiniz.

            Son derece uygun olan toptan çanta fiyatları sayesinde yeterli kar marjını ekleyerek satış rakamını belirleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü incelerken benzer ürünlere göz atabilir ve hızlı kargo imkanı sayesinde siparişlerinizi en geç bir hafta içinde mağaza raflarına yerleştirmiş olursunuz. Çok beğenilen ürünleri yeniden isteyerek sezon boyunca herkese yeni alternatifler sunabilirsiniz. Müşterilerinize modayı yakından takip etme şansını vererek her zaman aranan bir marka olmayı başarabilirsiniz.

            Kapıda nakit ödeme imkanı sunan modacantoptan.com ayrıcalığıyla; oturduğunuz yerden güvenli alışveriş yapabilir ve koşullu iade kolaylığı sayesinde farklı ürün gruplarının satışını denemeyi düşünebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünleri farklı modellerle karşılaştırabilir ve sizin için en avantajlı olanı için online sipariş hazırlayabilirsiniz.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön