Limit: Sırala:
Uzun Mavi Kot Ceket
YENİ SEZON    
65,00 ₺
Toptan Siyah Ceket
    YENİ SEZON
50,00 ₺
Toptan Krep Haki Ceket
YENİ SEZON    
32,00 ₺
Toptan Krep Haki Ceket
  YENİ SEZON  
30,00 ₺
Toptan Krep Bordo Ceket
  YENİ SEZON  
25,00 ₺
Krep Mavi Ceket
  YENİ SEZON  
35,00 ₺
Kısa Kot Ceket
YENİ SEZON    
45,00 ₺
Keten Siyah Ceket
YENİ SEZON    
30,00 ₺
Keten Krem Ceket
YENİ SEZON    
30,00 ₺
45 sonuçtan 1 ile 36 arası görüntüleniyor.

Toptan Ceket


Toptan Giysi Alım Satımı

 Müşterilerine kaliteli ürün satışında bulunmak isteyen ürün tedarikçileri, mağazalarında teşhir edecekleri tüm beden ve renk seçenekleri ile temin edebilecek toptancılara online siteler yoluyla ulaşarak daha avantajlı alım satım gerçekleştirebiliyor. Özellikle zaman kavramının ticari hayatta son derece önemli olduğu bilen tekstilciler hem ülkemizde, hem de dünyaya açılırken kaliteli işler yapmak için işinde uzman tedarikçilere gereksinim duymaktadır.

 İşte bu ihtiyacınızdan yola çıkarak profesyonel manada sizlere hizmet vermek için bütün gayretimizle çalışıyoruz. Alanında uzman tasarımcılarımız modayı yakından takip ederek en güzel ürünleri sizler için hazırlıyor. Web sitemize başvurarak toptan ceket siparişinde bulunabilir, ürünleri partiler halinde sipariş edebilir ödeme ve teslimat konularında tarafımızdan nitelikli bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

 Toptan Alışverişte Online Kolaylıklar

 Hızlı ve güvenli alışveriş için toptancıları tek tek dolaşmadan, ederinden fazla para ödemeden, renk ve model ve ürün çeşitliliğini bir arada görme olanağı veren online toptancınız sayesinde zamandan, fazla para ödemekten ve iş gücü kaybından kurtulabileceksiniz. Tüm haklarınız hizmet sözleşmesi kapsamındadır. Sitemize üyelik kaydı oluşturarak güncel değişimleri ve ürün takibini sürekli takip edebilirsiniz. Tüm kategorilerde ticari danışmanlık, şube açma, komisyonlu satış, banka hesapları, iade ve değişim bilgileri konusunda web sitemizden bilgi alabilirsiniz.

 Adım Adım Toptan Alışveriş

 Toptan ceket alışverişi işlemleriniz için sitemize girdiğiniz ve üye oldunuz. Bundan sonra beğendiğiniz ürünleri serilerini belirterek sepetinize ekleyebilirsiniz. Ardından adres bilgileriniz açık ve anlaşılır bir şekilde belirtin. Bir sonraki adım ödeme seçeneği olacaktır. Sizden istenilen ödeme bilgilerini girdikten sonra siparişi tamamla seçeneği ile onayınız istenecektir. Alışverişiniz tamamlandıktan sonra ürünleri tahmini yola çıkış tarihi ve elinize ulaşacağı tarihi belirten bir bilgi mesajı alacaksınız.

             Bizimle iletişime geçmek için sayfamızda bulunan telefon, adres ve sosyal erişim bilgilerimizi kullanabilir, müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Toptan giyim işlerinize profesyonel bir bakış açısı getiren ve ticaretinizin sekteye uğramadan yolunda gitmesini sağlaması bakımından son derece kullanışlı hizmetlerimiz ile depolamadan, ürünlerin saklama ve kullanım koşulara kadar a dan z ye her bilgiyi alabilmeniz için sürekli hizmetinizdeyiz.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön