Limit: Sırala:
Uzun Mavi Kot Ceket
YENİ SEZON    
65,00 ₺
Toptan Siyah Ceket
    YENİ SEZON
50,00 ₺
Toptan Krep Haki Ceket
  YENİ SEZON  
30,00 ₺
Toptan Krep Haki Ceket
YENİ SEZON    
32,00 ₺
Toptan Krep Bordo Ceket
  YENİ SEZON  
25,00 ₺
Krep Mavi Ceket
  YENİ SEZON  
35,00 ₺
Kısa Kot Denim Ceket
YENİ SEZON    
50,00 ₺
Kısa Kot Ceket
YENİ SEZON    
45,00 ₺
Keten Siyah Ceket
YENİ SEZON    
30,00 ₺
87 sonuçtan 1 ile 36 arası görüntüleniyor.

Toptan Dış Giyim


Toptan Dış Giyim Ürünleri

            Hanımların gardıroplarını süslemesi için ekstra bir titizlik ile satın alma girişimlerini başlattığı toptan dış giyim ürünleri hem sunduğu ürün çeşitlilikleri hem de uygun fiyatları ile birlikte bu yıl da her yıl olduğu gibi alışveriş listelerini doldurmaya devam etmektedir. Bu ürünler kendi içerisinde de çeşitli kategorilere ayrılmaktadır.

 Toptan Dış Giyimde Hırka Modelleri ve Seçenekleri

            Pul payetli ara boy hırkalar bu kategoride yer alan ilk ürünlerdir. Hem mevsimlik olarak sıcak tutması hem de kendine özgü tasarımı ile birlikte şıklığın taşıyıcısı olması nedeniyle popüler oranda en çok tercih edilen hırka modellerinin başında gelmektedir. Salaş keten ceketler de aynı kategoride yer alıp özellikle genç nesil tarafından sıklıkla alınmakta ve giyinmektedir. Hem keten ceketin kendine özgü klasik bakış açısını hem de salaş bir dışa vurumu yansıtan bu modeller modern ve klasik çizgileri bir arada sunmayı başaran nadide hırka türleri arasında gösterilmektedir. Salaş keten ceketlerde krem ve kahverengi gibi ana renklerin yanı sıra kırmızı gibi canlı renkler de kataloglarda yeni sahiplerini beklemekte.

            Hırka kategorisinde iki iplikli olan penye modelleri de mevcuttur. Bu ürünler şıklığının yanı sıra son derece rahat olmasıyla bilinmekte ve gündelik yaşamda büyük oranda tercih edilmektedir. Kapşonlu ve peluşlu dış giyim örnekleri de mevcuttur. Uzun yıllar solmadan ve esnekliğinden ödün vermeden giyilen bu ürünler soğuk havalara karşı da müthiş bir koruma sağlamaktadır. Penyeler arasında düğmeli kaplar da ek seçenekler arasında yer almaktadır. İsteyenler için tamamen yeni olan ve ilk çıktığı günden bu yana büyük bir rağbet ile karşılanan diz üstü aynalı hırka modelleri de bu kategorinin sınırları içerisinde yer almakta. Diz üstü olmaları nedeniyle alt giyim olarak tercih edilebilecek uzun eteklerin ve pantolonların öne çıkarılmasında da önemli bir rol oynamaktadırlar.

 Toptan Dış Giyimde Yelek Modelleri ve Seçenekleri

            Uzun yelekler bu kategoride yer alıp her alanda giyilebilecek türde ürünlerdir. Birçok farklı renge de ev sahipliği yapan yelek modelleri hem estetik dışa vurumların hem de soğuktan korunmanın biricik resmedilişini de kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön