Limit: Sırala:
36 sonuçtan 1 ile 36 arası görüntüleniyor.

Toptan Eşofman


Toptan Eşofman Modellerinde Yenilikler

            Dükkanlar için toptan halde satılan toptan eşofman modelleri bu sene de farklı ve sportif tasarımları ile birlikte ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Her yaşta bayan için özel seçimlere sahipliği yapmakta olan toptan eşofman fiyatları da son derece uygun olduğu için bu tür dükkanlardaki alışveriş sirkülasyonunu verimli bir şekilde arttırmaktadır. Yazı şeritli toptan eşofman modelleri özellikle orta yaşlı hanımlardan sıklıkla satın alınmaktadır.

            Aynı zamanda rahat giyim alanına da öncülük eden bu ürünler iki iplik kumaşı ile birlikte ideal bir kullanım modeli içermektedir. Bununla birlikte bahar ve yaz aylarında sıkmayan ve ter yapmayan dokusu ile birlikte müşteri kitlesi tarafından olumlu dönüşlere vesile olan eşofman türleridir. Yazı detaylı eşofman modelleri toptan eşofman satın al seçeneği ile birlikte whatsapp üzerinden de sipariş edilebilmektedir. Bunun için kaç adet ve ne türde eşofman istediği bilgisi ile birlikte adres yazmak ve fiyatta anlaşmak yeterli olmaktadır. Yazı detaylı eşofman modellerinde renk seçenekleri de cazip noktalara getirilmektedir.

            Siyah ve beyaz gibi ana renklerin yanı sıra kırmızı ve gri gibi alternatif renkleri 4'lü ve 6'lı paketler halinde dükkanlara getirmek ve satış işlemlerini başlatmak mümkün görünmektedir. Bel detaylı eşofman modelleri de sezonun en gözde ürünleri arasında yerini almaktadır. Bellerindeki kıvrımlı ve fırfır detaylı unsurları ile birlikte dükkanlarında satış rakamlarını ikiye katlamak isteyen tüm iş yeri sahipleri bu ürünlerin siparişlerini gerçekleştirip bir ya da iki iş günü içerisinde yeni eşofman modellerinin sahipleri olabilirler.

 Dükkanlar İçin Alternatif ve Toptan Eşofman Modelleri

            Dükkanlar için alternatif ve toptan eşofman modellerinin başında kamuflaj desenli modeller yer almaktadır. Erkek müşterilerden sonra bayan müşterilerin de sıklıkla tercih etmeye başladığı bu ürünler dükkanlarda sıklıkla sorulmakta, bulunduğu takdirde hemen anında satın alınmaktadır. Kendine özgü bir motif deseni bulunan kamuflaj desenli eşofmanlar dükkan vitrinlerinde teşhir ürünü olarak kullanılıp müşteri çekme noktasında da iddialı yansımalara ev sahipliği yapmaktadır. Kapüşonlu olarak iki takım halinde satılan ürünler de dükkanlar için ideal bir zirve noktası taşımaktadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön