Limit: Sırala:
Fileli Siyah Etek
YENİ SEZON    
17,00 ₺
Kalem Vizon Etek
YENİ SEZON  
17,50 ₺
Kalem Siyah Etek
YENİ SEZON  
17,50 ₺
Kalem Kiremit Etek
YENİ SEZON    
17,50 ₺
Kalem İndigo Etek
YENİ SEZON    
17,50 ₺
Tül Mint Etek
YENİ SEZON  
10,00 ₺
52 sonuçtan 1 ile 36 arası görüntüleniyor.

Toptan Etek


Toptan Etek Modellerin Yeni Seçenekler ve Modeller

            Hanımların alışveriş listelerinde önemli ve popüler bir konumda olan toptan etek modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da ilkbahar- yaz kreasyonu kapsamında yenilenen ürünler ile birlikte potansiyel alıcılara tanıtılmıştır. Bu ürünler toptan etek satın al kategorisi kapsamında değerlendirilerek dükkanlar tarafından satın alınabilir ölçeklerdedir. Uzun piliseli etekler bu alanda tanıtımı yapılan ilk ürünlerdir. Yukarıdan aşağı doğru uzanan kıvrımlı yapısı ile birlikte düğün ve nişan gibi organizasyonlarda abiye ve elbise modellerine alternatif olarak değerlendirilmektedir. Kalem etekler de beli çepeçevre saran dinamikleri ve her açıdan özgün bir model teşkil eden kreasyonları fark yaratan ve dükkanlar bulunması gereken bir diğer modellerdir.

            Diz altı keten etekler son modeller içerisinde gökkuşağı simgeleri ve renkleri ile donatılmış bir renk tasarımına everilmektedir. Özellikle genç kuşak tarafından sıklıkla sorulan ve sipariş verilen bu ürünler rahat yapıları ve konforlu giyim birimleri ile birlikte fark yaratmaya devam etmektedir. Kumaş etekler de dükkan sahiplerinin 2'li ya da 3'lü paketler halinde teşhir ürünü olarak sergileyebilecekleri ve satışa çıkarabilecekleri modeller arasında gösterilmektedir. Diz boy ham keten etek modelleri de son iki - üç yıl içerisinde rakamsal veriler ile birlikte satış oranlarını katlayan ve bu haliyle dükkan sahiplerini bütçelerine hatırı sayılı ölçüde bir katkı sağlamaktadır.

 Dükkanlar İçin Toptan Etek Ürünleri ve Fiyatları

            Dükkanlar için toptan etek fiyatları son derece makul ve uygun bir çerçevede sunulmaktadır. Aynı zamanda modellerdeki çeşitlilik de dükkanları çok daha albenili bir konuma yükseltmekte ve müşteri memnuniyetini ileri seviyelere taşımaktadır. Bilek boy düğmeli etekler de dükkan sahipleri tarafından sıklıkla siparişi verilen ürünler arasında yerini almaktadır. Bileğe kadar uzanan devinimleri ve açık sarı renkleri ile birlikte özellikle ilk bahar ve yaz aylarında hanım müşterilerin yoğun rağbeti ile karşılaşılan bu modellere ek olarak cepli diz altı etekler sunulmaktadır. Bu eteklerdeki cepler hem estetik bir zenginlik sağlamakta hem de küçük materyallerin güvenli bir şekilde taşınmasını olanaklı hale getirmektedir. Bilek boy düğmeli eteklerde kırmızı ve yeşil gibi alternatif renk seçenekleri de mevcuttur.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön