Limit: Sırala:
Tek Cepli Mavi Gömlek
YENİ SEZON    
31,00 ₺
Düz Mavi Gömlek
YENİ SEZON    
24,00 ₺
Dantelli Krem Gömlek
YENİ SEZON    
33,00 ₺
Düz Siyah Gömlek
YENİ SEZON  
24,00 ₺
Düz Beyaz Gömlek
YENİ SEZON    
24,00 ₺
Çizgili Siyah Gömlek
YENİ SEZON    
22,00 ₺
Mevlana Kiremit Gömlek
YENİ SEZON    
31,00 ₺
Düz Buz Mavisi Gömlek
YENİ SEZON    
15,00 ₺
Çizgili Siyah Gömlek
YENİ SEZON    
28,00 ₺
Desenli Yeşil Gömlek
  YENİ SEZON  
28,00 ₺
Toptan Lacivert Gömlek
  YENİ SEZON  
23,00 ₺
Çizgili Pudra Gömlek
YENİ SEZON    
27,00 ₺
71 sonuçtan 1 ile 60 arası görüntüleniyor.

Toptan Gömlek


Toptan Gömlek Modelleri

            Dükkanlarında aktif olarak gömlek satışı gerçekleştiren bayiler için sürekli olarak yenilenen sürümleri ile birlikte toptan gömlek modelleri bulunmaktadır. En çok satılan gömlek modelleri arasında kolsuz gömlekler birinci sırada yer almaktadır. Hanımların tercih ettiği bu ürünleri dükkanlarında bulunduran satıcılar satışlarını çok kısa bir süre içerisinde gömlek satın al bünyesinde arttırmayı bilmektedir.

            Kolsuz gömlekler ılık geçen bahar aylarında ve sıcak geçmekte olan yaz aylarında tercih edildiği için ve aynı zamanda mevsimlik olarak değerlendirilme seçeneğine de sahip olduğu için büyük miktardaki bir müşteri kitlesi için ideal görünümdedir. Kolsuz gömleklere ek olarak getirilmiş olan cep seçenekleri ile birlikte gömlek satın almak ve satmak dükkanlar için çok daha kolay ve pratik bir noktaya taşınmaktadır. Toptan satışlarda 4lü paketler halinde satılan gömlek modelleri small bedenden başlayarak x large bedenine kadar uzanmaktadır.

            Bu da dükkanlarında müşterilerini geri çevirmek istemeyen dükkan sahipleri için geniş bir seçki ve kreasyon oluşturma imkanı doğurmaktadır. Taş detaylı gömlekler de sürekli olarak tükenen ve siparişi beklenen ürünler arasında yerini almaktadır. Taş detayları omuz kısımlarında yer alan bu modeller farklı talepleri ve istekleri bulunan müşteri kitlesi için ideal bir portföy oluşturmaktadır. Roba taş detaylı gömlekler de aranan ürünler arasında bulunmaktadır. Zincir detaylı gömlekler yeni nesil modeller arasında kendini göstermekte ve hatırı sayılı ölçüde müşteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Zincirlerin varlığı ile çok daha modern bir noktaya taşınan bu ürünlerde toptan gömlek fiyatları da müşterileri memnun edecek bir yöndedir.

 Toptan Gömleklerde Alternatif Modeller

            Toptan gömleklerde alternatif modelleri dükkanlarında göstermek ve satışa çıkarmak isteyen dükkan sahipleri için birçok farklı model daha imal edilerek satış listelerindeki yerini almaktadır. İncili gömlek modelleri bunların başında gelmektedir. İncileri yaka kısmındaki beyazlık ile birlikte mutlak bir uyum içerisinde arzı endam eden bu ürünler hem genç nesil hem de orta yaşlı bayanlar tarafından büyük oranda satın alınmaktadır. Teşhir ürünü olarak da kullanılabilecek alternatif modeller arasında nakışlı gömlekler de piyasa ortalamasını yakalamış son derece nadide ürünlerdir.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön