Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Toptan Kazak


Toptan Kazak Ürünleri ve Özellikleri

            Dükkanların müşterilerini ve alıcı kitlesini her yönden memnun edecek kazak satışları gerçekleştirmek isteyen tüm dükkan sahipleri toptan kazak satın al seçenekleri ile birlikte kazak ürünlerini üçlü ve beşli paketler halinde satın alıp aktif olarak satışa çıkarabilirler. Kazak ürünlerinin hem şık hem de soğuktan koruma hususundaki kaliteli yapısı ile birlikte alışverişlerini mutlu bir şekilde tamamlamak isteyen müşterilere hizmet götüren dükkanlar kazak modelleri kapsamında ürün incelemeleri gerçekleştirebilirler. Kazak modellerinin başında kol detaylı iki iplik penye tunikler yer almakta.

            Sadece gövde kısmında değil aynı zamanda kol kısımlarında da çeşitli tasarımlara ev sahipliği yapan bu tunik modellerine kazak kategorisinde bakmak ve toplu olarak satın almak mümkün. Bununla birlikte çağın enerjisini tümüyle yansıtmayı başaran bu yeni nesil kazak ve tunik modellerinin yeni nesil ve genç kuşak tarafından sıklıkla talep edildiği de unutulmamalıdır. Bedenleri standart olan kol detaylı tunikler ikili paketler halinde satılmakta ve dükkanların teşhir kısmında yer aldığı takdirde büyük miktarda müşteri çekmektedir.

            Aynı zamanda toptan kazak fiyatları da son derece uygun olduğu için tüm dükkan sahiplerinin alışveriş listelerinde ve sipariş noktalarında mebzul miktarda bulunmaktadır. Balon kol kalın örme kazaklar da bu kategoride değerlendirilebilecek bir diğer toptan kazak modelleri. Balon kolları sayesinde giyenlerde ayrı bir hava yaratmayı başaran bu ürünlerde en moda ve göze çarpan renk olarak turuncu belirlenmiştir. Turuncu kazakların kol detaylarında ise beyaz ve de sarı gibi canlı renkler kullanılmaktadır.

 Alternatif Toptan Kazak Ürünleri

            Dükkanları için alternatif toptan kazak modelleri bakanlar için birçok farklı renkte ve tasarımda kazak satışları gerçekleştirilmektedir. Ürünler listesinde toptan kol detaylı triko kazaklar bulunmakta. Bu ürünler sıkmayan yapıları ile birlikte mevsimlik olarak da giyilebildiği için dükkanlarda satışı sıkça gerçekleştirilmekte olan çok yönlü ve dinamik ürünlerdir. Özellikle bayan müşterilere satış gerçekleştiren dükkanlar için kol ucu incili peluş kazaklar son derece büyük bir popülarite oranına sahiptir. Toptan alındıkları için ekonomik olarak da uygun olan bu ürünler yaz - kış fark etmeksizin bayan müşteri kitlesi tarafından sıklıkla sorulmakta ve genelde satın alınmaktadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön