Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Toptan Kemer


            Kemerler bayanlarda bazı kombinlerin vazgeçilmez aksesuarıdır. Çoğunlukla pantolon ve şortlarda, bazense eteklerde kullanılır. Kemer takıldığında kemeri saklayacak üst kıyafetleri giyilmez, kemeri gösterecek şekilde kısa tişörtler veya gömlekler giyilir. Uzun giyilecekse kemeri engellememesi için kıyafet belden içeri sokulur. Pantolonun, şortun veya eteğin bel kısmı gözüken kıyafet kombinlerinde kemer kullanımı saç modeli, ayakkabılar ya da takılar kadar önemlidir. Kombine uygun bir kemer kişiyi çok daha şık gösterir. Bu yüzden her satıcı mağazasında kemer çeşitleri bulundurmalıdır. Toptan kemer modelleri için sitemiz her açıdan çok avantajlıdır.

 Toptan Kemer Modellerimiz Nelerdir?

            Modacan Toptan'da onlarca çeşit toptan kemere göz atabilir, mağazanızdaki kıyafetlere ve kombinlere en uygun olanları seçebilirsiniz. Her türlü kot ve keten pantolonlarla, eteklerle ya da bazı elbiselerle dahi satabileceğiniz kemerlerimiz siyah, kahverengi, sarı, kırmızı ve mavi gibi birçok rengin tonlarına sahiptir. Deri olduğundan son derece dayanıklıdır, kolayca zarar görmez ama kolayca temizlenir. Yani bir kemerde istenecek her özelliği barındırır.

             Büyük bel kısmına sahip pantolonlar için moda olan büyük tokalı ve taşlı modellerimizin yanında daha sade giyimleri tercih edenler için taşsız modellerimiz de vardır. Değişik kombinler tasarlayıp satış yapmak istiyorsanız tokasız, ince veya lastikli kemerler gibi 2018'in trendlerinde olan ve çokça tercih edilen modellerimize de bakabilirsiniz.

 Fiyatlarımız ve Neden Tercih Etmelisiniz?

            Müşterilerinizin zevkini yansıtmak ve onlara sıradanın dışında, farklı bir alışveriş keyfi sunmak için ihtiyacınız olan her türlü kemer sitemizde mevcuttur. Kalitesine oranla en düşük toptan kemer fiyatları vadediyor olmamız kazançlı çıkmanızı istediğimiz içindir. Uygun fiyatlarımız sayesinde çok fazla talepte bulunulan kemerlerimizi kaçırmamanız için toptan kemer satın al işlemini sağladığımız birçok avantaj ile yapmanızı tavsiye ederiz.

            Bu avantajlardan biri satış öncesi Whatsapp hattımız ile satış sonrası sipariş takip sistemimizdir. Çünkü müşterilerimize ve sizin müşterilerinize önem veriyor, iyi giyimi her zaman destekliyoruz. Diğer bir avantajımız aldığınız ürünleri hızlı bir şekilde teslim etme ve belirli bir tutar üstünde ücretsiz kargo hizmeti sağlamamızdır. Ürünümüzü müşterilerinizin beğeneceğini garanti ediyor, bunun yanında iade ve değişim hakkınızı da size sunuyoruz.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön