Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Toptan Mayo


            Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte insanlar kendilerini deniz ya da havuzlara atmaktadır. Kadınların suya girmek için tercih ettikleri mayolar, dükkanlara toptan olarak satılmaktadır. Dolayısıyla mayo tedarik etmek isteyen dükkanlar, toptan alarak kar elde edebilmektedir. Mayo satan insanlar toptan mayo satın al seçeneğine tıklayarak, çoklu bir şekilde seçtikleri üründen alabilmektedir. 4 adet paket içeriği ile sunulan ürünler, değişik bedenlere göre üretilmiştir. Çeşitli desen ve modelde tasarlanan mayolardan beğendiklerinizi toplu bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

 Değişik Toptan Mayo Modelleri

            Esnek mikro etekli, yarım tesettür, kırmızı, yeşil, mavi, mor gibi değişik seçeneklerde tasarlanan toptan mayo modelleri son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Rahatlığına önem veren kadınlar, esnek yapıda üretilen modelleri tercih etmektedir. Toptan esnek mikro etekli mayolar, kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Yazın sıcak kumlarda tatilin tadını çıkartmak isteyenlere yönelik tasarlanan ürünler, bayan kıyafet satan dükkanlara toptan bir şekilde satılmaktadır.

            Plajda tarzını en iyi şekilde yansıtmak isteyen kadınlara yönelik üretilen, mayo deniz giysisi ürünleri, kaliteli malzemeler kullanılarak elde edilmiştir. 38,40,42 ve 44 gibi çeşitli beden seçenekleri bulunan mayolar, esnek oldukları için kendi bedeninde seçim yapanlara tam olmaktadır. Ayrıca mayoların büyük beden seçenekleri de bulunmaktadır. Aksesuarlar belirtilen toptan mayo fiyatları dahilinde değildir. Yalnızca mayo siparişi verilebilmektedir. Toplu olarak verilen siparişlerde alıcılar büyük ölçüde kar elde etmektedir.

 Uygun Toptan Mayo Fiyatları

            Mayo satan dükkanlar için ürünleri toplu bir şekilde uygun fiyata almak son derece önemlidir. Bu nedenle paket şeklinde alımlar yapılmaktadır. Kaliteli kumaşlardan üretilen mayolar, değişik beden ölçülerine göre tasarlanmıştır. Her kadının bedeni değişik ölçülerde olduğu için çeşitli bedenlere yer verilmesinde fayda vardır.

            Tüm yılın yorgunluğunu plajda atmak isteyen kadınlara, aradıkları mayoları uygun fiyata satabilmek ve bu satıştan kar elde edebilmek için ürünleri toptan almak gerekmektedir. Değişik modellerden alım yapmak, ürün yelpazenizi arttırmanız açısından oldukça önem taşır. Yüksek kalite ve işçilikte üretilen ürünler, beğeni toplayacak özelliklerde hazırlanmaktadır. Yaz alışverişlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ürünleri uygun fiyata alıp, satmak için sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz mayo paketlerini toptan olarak satın alabilirsiniz.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön