Bu grupdaki ürün baskılarımız günlük olarak değişebilmektedir.

Limit: Sırala:
Desenli Lacivert Pijama
YENİ SEZON     İNDİRİMLİ ÜRÜN
6,50 ₺
Desenli Sarı Pijama
YENİ SEZON     İNDİRİMLİ ÜRÜN
6,50 ₺
Desenli Pembe Pijama
YENİ SEZON     İNDİRİMLİ ÜRÜN
6,50 ₺
Desenli Kırmızı Pijama
YENİ SEZON     İNDİRİMLİ ÜRÜN
6,50 ₺
Desenli Beyaz Pijama
YENİ SEZON     İNDİRİMLİ ÜRÜN
6,50 ₺
42 sonuçtan 1 ile 42 arası görüntüleniyor.

Toptan Pijama


Toptan Pijama Modellerinde Baskı Çeşitleri ve Seçenekleri

            Hanımlar için ayrı bir öneme ve alışveriş ölçeğine sahip olan toptan pijama modelleri özellikle baskı çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Bayan müşteri kitlesinin pijama modellerinde ilk baktığı unsurlar olarak gövde kısmında yer alan baskılar ön plana çıkmaktadır. Bu baskıların içinde sevimli karakterler ve çizimler bulunmaktadır.

            Bunların başında ''Sweet Rabbit'' yazısı ile birlikte tasarlanmış olan ve ön yüzeyinde bir tavşan başlığı bulunan pijama modelleri yer alıyor. Paket içeriğinde 5 adet bulunan bu ürünleri toptan pijama satın al seçeneği ile birlikte sepete ekle aşamaları ile birlikte dükkanlara hızlı ve güvenli bir şekilde getirmek mümkün olmaktadır. Sweet Rabbit tasarımlı pijama modelleri kırmızı ve siyah ana renkleri ile birlikte görücüye çıkmaktadır. Bir diğer pijama tasarımında ise Mickey ve Minnie Mouse göstergeli pijamalar da bulunmaktadır.

            Bayan müşteri kitlesi tarafından popüler bir oranda tercih edilen bu ürünler sevimli yansımalarının yanı sıra pozitif enerji bakımında da göz doldurmaktadır. Siyah ana renk üstünde Minnie Mouse'un sevimli bir portresinin yer aldığı ürünleri de uygun fiyatlar ile birlikte dükkanlara getirmek mümkün olmaktadır. Pijama tasarımlarında kedi simgeleri de en çok satılan modeller arasında istatistiklere yansımaktadır. İki kedinin sırtı dönük bir şekilde ve yan yana resmedildiği şık tasarımlar yine aynı şekilde 3'lü paket içeriğine sahip olan pijamalarda mevcuttur. Tüm bu baskılar günlük olarak değişebilmekte ve tamamen dükkanların satın alma opsiyonlarına bırakılmaktadır.

 Dükkanlar İçin Toptan Pijama Alternatifleri ve Fiyatları

            Dükkanlar için bayanlara özel pijama alternatifleri sürekli olarak güncellenen modelleri ile birlikte hem bahar ve yaz aylarında, hem de sonbahar ve kış aylarında da aktif olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Sevimli bir çizgi film kahramanı olan Garfield'in resmedildiği kırmızı ve beyaz pijama üstlükleri pijama içerisinde bulunmaktadır.

            Mavi bir şapka ya da Donald Duck'ın yer aldığı muzip ve çocuksu çizimler de pijama modellerinde alternatif yaratmak açısından başarı sağlamaktadır. Cepli süprem penye pijama altlıkları da seçenekler ve kataloglarda yer almaktadır. Tüm bu toptan pijama fiyatları da dükkanların kasalarına uygun bir konumda olmaktadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön