Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Toptan Plaj Giyim


Toptan Plaj Giyim Çeşitleri

            Bahar ve yaz aylarında tatil planı olan hanımlar için toptan plaj giyim ürünleri yenilenen tasarımları ve özellikleri ile birlikte kataloglardaki yerlerini almaktadır. Ürünlerde sezon sonu indirimleri olduğu gibi çeşitli kampanyalar içeren fiyat ölçekleri de mevcuttur. Her üründe olduğu gibi plaj giyimde de çeşitli alt kategoriler mevcuttur.

 Toptan Plaj Giyimde Bikini Modelleri

            3'lü bikini takımları bu kategoride yer alan ilk ürünlerdir. Canlı renkleri ile birlikte bahar ve yaz aylarının kendine özgü coşkusunu yansıtmakta ideal olan bir standarda sahiptir. Bu ürünlerin en büyük özelliği esnek olmalarıdır. Bu sayede hem yüzerken hem de güneşlenirken üst düzey bir kalite ihtiva ederler. 36 bedenden başlayan bikini modelleri 44 bedene kadar uzanabilmektedir. Bu sayede hemen hemen her beden için uygun olan bikini modellerinin sahibi olmak kolay ve pratik bir hale getirilmektedir. Bikiniler aynı zamanda kolay kuruma özelliğine sahip olup hanımlara bu konuda da bir kullanım konforu sunmaktadırlar. Sahiplerine sipariş edildikleri takdirde bir ya da iş günü içerisinde ulaştırılır. Hafif ve minimal ölçeklerde olmasının yanı sıra özel kutuları ile birlikte satılması taşınması için de ideal bir ortam hazırlamaktadır.

 Toptan Plaj Giyimde Mayo Modelleri

            Mikro etekli mayolar esnek yapıları ile birlikte bu senenin en çok siparişi verilen ve satışı gerçekleştirilen mayo ürünleri arasında yerini almaktadır. Etek kısmı ile birlikte istenirse kumsallarda istenirse havuzlarda rahatlıkla giyilebilir. Mavi desenli ve dalgaları anımsatan tasarımları mevcut bulunan çeşitleri mevcuttur. Bunun yanı sıra kırmızı, turuncu ve sarı gibi bayanların yüksek oranda tercih ettiği renkleri de bünyesinde barındırır. Büyük beden ürünlerin de bu kategoride yer alması ile birlikte geniş bir kesim tarafından anında bulunma ve satın alınma özelliğini taşımaktadır.

 Toptan Plaj Giyimde Tesettür Mayo Modelleri ve Seçenekleri

            Paraşüt kumaştan imal edilmiş ve son derece özel olan tesettür mayo modelleri bu kategoride yer almaktadır. Açık kırmızı ve bordo gibi renklerin yanı sıra mavi ve lacivert gibi renkleri de bulunmaktadır. Bel kısmında bir iplik ile bağlanan bu mayo modelleri ile birlikte tatiller çok daha şık bir noktaya taşınabilir.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön