Limit: Sırala:
32 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Toptan Takı


Toptan Takı Ürünlerinde Seçenekler ve Yenilikler

            Hanımların dükkanlar aracılığıyla büyük oranda tercih ettikleri ve giderek popüler bir alışveriş mecrasına dönüşen toptan takı modelleri dükkanların satış grafiğini arttırmak için de artı alışveriş pratiği oluşturmaktadır. Kendilerine giysi bakmak için dükkanlara akın eden müşteri kitlesi hem kombin oluşturmak hem de çeşitli açılardan aldıkları kıyafetleri zenginleştirmek için takı satın al seçeneği ile birlikte bu kategoride ürünlere yönelmektedir. Bileklik ilk takı modelleri arasında yer almaktadır. Zarif adı ile lanse edilen bu ürünler her yaşta ve her beğenide hanımlar için ideal bir alışveriş morali de teşkil etmektedir.

             Özellikle dükkanların giriş ve görünen kısımlarında bu takılara ağırlık veren dükkan sahipleri çok kısa bir süre içerisinde takı satışlarının yüzde yüz oranında artış gösterdiklerini dile getirmektedir. Bileklikler bunun dışında kendilerine elbise ve sweatshirt almak için dükkanlara giriş yapmış hanımların da dikkatini çekmekte ve alışveriş unsurlarını teşvik edici bir yöne çekilmektedir.

             Üç sıra kristal taşlı gerdanlıklar da dükkanlar için satın alınabilecek bir diğer toptan takı modelidir. Favorilere ekle ve karşılaştır gibi seçenekler ile birlikte ürün ve fiyat karşılaştırması yapan dükkan sahipleri kendileri ve dükkanları için en uygun takı modellerini bu gerdanlıklar ile birlikte sipariş edebilmektedir. Sıralı taşları ve parlak yüzeyi ile birlikte hanım müşterilerin büyük oranda ilgisini çeken bu takılar her dükkan için oldukça uygundur.

 Dükkanlar için Alternatif Takı Modelleri

            Dükkanlar için alternatif takı modellerinin içerisinde üç sıra zarif gerdanlıklar bulunmaktadır. Bunlara ek ve alternatif olarak imal edilmiş Kleopatra kolyeleri de özellikle bayanlara satış yapan dükkanların gözde satış materyalleri arasında hatırı sayılı bir konuma sahiptir. Kleopatra kolyelerine özellikle genç nesil bayanlar iştirak etmekte ve dükkanların bir gün içerisinde birden fazla kolye satışı gerçekleştirmesini olanaklı hale getirmektedir.

             Taş detaylı uzun kolyeler de özellikle düğün ve nişanlar için kendilerine takı bakmakta olan müşteri kitlesi için ideal bir sunum hazırlamaktadır. Etnik kolyelere özel düşkünlükleri bulunan hanımlar da bu kolyeleri satışa çıkarmış olan dükkanlara akın etmektedir. Tüm bu toptan takı fiyatları hem dükkanlar hem de müşteriler için uygundur.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön