Toptan Elbise Modelleri

            Son derece uygun fiyatlarda satışa çıkarılan ve her bütçe için ayrı avantajlar sunan toptan elbise modelleri hem yaz hem de sonbahar aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Elbiseler içerisindeki farklı tasarımlar göz doldururken müşteri kitlesi için birden fazla seçenek sunması ile bilinmektedir. Bu modellerin başında ince yünlü kumaş tesettür elbiseler yer almaktadır. Paket içeriğinde 4 adet ürün bulunan bu modeller dükkanlar için sipariş edildiği takdirde çok kısa bir süre içerisinde müşteriler tarafından satın alınma avantajına sahiptir. Aynı zamanda ince yünlü olması nedeniyle mevsimlik olarak da değerlendirilmektedir. Cep detaylı uzun elbiseler ve fitilli penye tazı ürünler de diğer seçenekler arasında yer almaktadır.

 Toptan Üst Giyim Modelleri

            Dükkanların Whatsapp üzerinden toptan bir şekilde ve uygun fiyatlarda sipariş edebileceği üst giyim modelleri de birçok farklı seçeneğe ve tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Kol baskılı iki iplik penyeler hem dükkanlar hem de potansiyel alıcılar için ideal standartlara sahiptir. Üç rengi bünyesinde barındıran baskılı sweetler de 3'lü paketler halinde bir ya da iki iş günü içerisinde dükkanlara ulaştırılmaktadır.

 Toptan Alt Giyim Modelleri

            Dükkanların toplu alımları için uygun alt giyim modelleri mevcuttur. Hanımlara özel pantolon, etek ve şort modellerini inceleyerek çok kısa bir sürede siparişini gerçekleştirmek mümkün hale getirilmektedir. Turuncu ve kırmızı renklerine sahip pliseli ve kalem etekler bu sezonun en çok satan ürünleri arasında alt giyim modelleri seçeneklerinde yer almaktadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön