Limit: Sırala:
Polo Yaka Mavi Tişört
YENİ SEZON    
16,00 ₺
İşlemeli Siyah Tunik
YENİ SEZON    
15,00 ₺
İncili Siyah Tunik
YENİ SEZON    
20,00 ₺
İncili Pudra Tunik
  YENİ SEZON  
20,00 ₺
İncili Beyaz Tunik
YENİ SEZON    
20,00 ₺
İkili Pudra Tişört
YENİ SEZON    
20,00 ₺
İkili Mor Tişört
YENİ SEZON    
20,00 ₺
Kabartmalı Krem Tişört
YENİ SEZON İNDİRİMLİ ÜRÜN  
9,00 ₺
Piliseli Taba Tişört
YENİ SEZON    
22,00 ₺
386 sonuçtan 1 ile 60 arası görüntüleniyor.

Toptan Tişört


Toptan Tişört Ürünlerinde Yenilikler ve Seçenekler

            Hanımlara özel toptan tişört modelleri hem bahar hem de yaz aylarında sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir. Bunun yanı sonbahar ve kış aylarında özellikle ev içi giyimlerde de popüler bir oranda satın alınmaktadır. Bu nedenle dükkanların toptan tişört satın al seçeneği ile birlikte bu tişört ürünlerini dükkanları için satın almaları epey mantıklı ve makul görülmektedir.

            Aynı zamanda Whatsapp hattı üzerinden sipariş değerlendirmelerinde bulunmak mümkün olduğu bu da ayrı bir iletişim ve alışveriş özgürlüğü sağlamaktadır, Tişört modelleri sürekli olarak değiştiği ve güncellendiği için sürekli olarak farklı modeller bakan hanımlar için ayrı bir alışveriş kıstası oluşturmaktadır. Dükkanların bu farklı tişörtlere ev sahipliği yapan dükkanlar da günde onlarca tişört satmayı başararak kar oranlarını otomatik olarak yükseltmektedir. Pul payetli tişört modelleri bu seçeneklerin ilkini oluşturmaktadır.

            Üzerindeki baskıların modern ve şık görüntülerini de alışveriş temsillerinde bir adım öne çıkmalarına yeterli olmaktadır. İsteyenler ve talepleri bu doğrultuda olanlar için de püsküllü tişört modelleri fark yaratmaya devam etmektedir. Püsküllü modellerin gövde kısmında da fil tasarımları ilgiyi üzerine çekmektedir. Hem pullu hem de baskılı tişörtlerin üstündeki ağaçkakan figürleri de hem canlı hem de egzotik tercihlerin bir başka dışa vurumu olarak hanım müşterilerin alışveriş listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Tişörtlerin özel kumaş ile birlikte terletmeyen pamuksu yapısı yaz aylarının vazgeçilmez giyimlerinde öncülük etmektedir.

 Dükkanlar İçin Toptan Tişört Ürünleri ve Fiyatları

            Dükkanlar için toptan tişört ürünleri bu modeller ile sınırlı değildir. Cep baskılı tişörtlerde kırmızı ve pembe gibi renk seçenekleri renkli giyinmeyi seven dükkan müşteri için ideal bir standart derecesine sahip. Yaka metal detaylı tişörtlerde ise asil ve karizmatik bir ''California'' yazısını bulmak mümkün hale getirilmektedir. Kadife parçalı tişörtler de son derece modern ve yenilikçi ürünler arasında bulunup dükkanların toptan halde sipariş verebileceği bir diğer modeller. Cepli basic tişörtlerde ana renkler ise krem, açık yeşil ve kırmızı olarak belirlenmiştir. Üzerinde New York yazılı çamur baskılı tişörtler de mevcuttur ve tüm toptan tişört fiyatları her dükkan için uygun konumdadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön