Limit: Sırala:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Toptan Trençkot


Toptan Trençkot Ürünleri ve Özellikler

            Alıcıların toptan trençkot satın al seçenekleri ile birlikte değerlendirebilecekleri trençkot ürünleri birden fazla seçeneğe ve ürün özelliklere sahip olmasıyla bilinmektedir. Paket içeriğinde 3 adet ürün bulunan baskılı toptan trençkot ürünleri small, manuel ve large bedenlerine ev sahipliği yapmaktadır. Baskı kısımları kol bölümlerinde bulunan bu ürünler ilkbahar yaz kreasyonu kapsamında tanıtılmakta ve yeni alıcılarına online olarak ulaştırılmaktadır.

             Gövde kısmında uzanan iki ipliği ile birlikte sportif bir görünüm elde edilmesi açısından da ayrı bir estetik vizyona sahiptir. Kapüşonlu keten ceketler ise hem serin geçen yaz aylarında, hem de sonbahar ve kış aylarında dönüşümlü olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda aniden gelen yağmur, kar ve dolu gibi yağışlara karşı kullanılabilecek kapüşon seçenekleri ile birlikte çift yönlü bir kullanım modeli içermektedir. Kapüşonlu ceket modelleri de yine aynı şekilde 3 adet olarak toptan bir şekilde satılmaktadır. Toptan bir şekilde satıldığı için ekonomik olarak çok daha uygun bir konumda bulunan ürünlere sipariş verildikten sonra bir ya da iki iş günü içerisinde sahip olmak mümkündür.

 Toptan Trençkot Ürünlerinde Diğer Seçenekler

            Toptan kapüşonlu rüzgarlık modelleri toptan trençkot ürünleri kapsamında alınabilecek bir diğer ürünlerdir. Rüzgara karşı ultra bir koruma sağlayan bu ürünler, serin geçen er havada sportif bir giysi olarak tercih edilmektedir. Ön detayı uzun kuşaklı kaplar da alternatif tercihleri bulunan hanımlar için ideal ölçülere sahip bir diğer toptan satılan ürünler kategorisinde bulunmaktadır. Bu ürünler diğer ürünlerden farklı olarak 4'lü olarak satılmaktadır.

            Uzun kuşakları sayesinde çok daha şık ve estetik görüntüler elde etmek isteyen hanımların alışveriş listelerini süsleyen kaplarda moda olan renkler arasında kırmızı, mor ve bordo gibi seçenekler mevcuttur. Hakim yaka mevsimlik ceket ürünleri için de online sipariş hattı oluşturulabilir ve toptan alımların tüm indirimli kampanyalarından faydalanılabilir. Hakim yaka olması sebebiyle giyen kişiyi sıkmayan ve bilakis özgür bırakan bir tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Her bütçeye intibak sağlayan toptan trençkot fiyatları perakende değil toptan alımları ile birlikte kişilerin alım güçlerine doğrudan doğruya olumlu etkiler bırakmaktadır.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön