Limit: Sırala:
V Yaka Siyah Tulum
YENİ SEZON    
60,00 ₺
V Yaka Pudra Tulum
YENİ SEZON    
23,00 ₺
V Yaka Hardal Tulum
YENİ SEZON    
60,00 ₺
Toptan Taba Tulum
YENİ SEZON    
50,00 ₺
Omuz Açık Mavi Tulum
YENİ SEZON    
40,00 ₺
Lastikli Siyah Tulum
YENİ SEZON    
28,00 ₺
Lastikli Beyaz Tulum
YENİ SEZON    
28,00 ₺
Çizgili Siyah Tulum
YENİ SEZON    
28,00 ₺
Çizgili Beyaz Tulum
YENİ SEZON    
28,00 ₺
Cepli Hardal Tulum
  YENİ SEZON  
40,00 ₺
Toptan Kırmızı Tulum
YENİ SEZON    
50,00 ₺
V Yaka Taba Tulum
YENİ SEZON  
23,00 ₺
V Yaka Siyah Tulum
YENİ SEZON    
23,00 ₺
V Yaka Mint Tulum
YENİ SEZON    
23,00 ₺
V Yaka Saksmavisi Tulum
YENİ SEZON    
23,00 ₺
Cepli Taş Tulum
  YENİ SEZON
40,00 ₺
Cepli Taba Tulum
  YENİ SEZON  
40,00 ₺
Slopet Mavi Kot Tulum
    YENİ SEZON
70,00 ₺
Sıfır Kol Siyah Tulum
YENİ SEZON    
33,00 ₺
40 sonuçtan 1 ile 40 arası görüntüleniyor.

Toptan Tulum


Toptan Tulum Modelleri ve Fiyatları

            Harika bir tarz yaratmak, tek başına muhteşem bir kombin ortaya çıkarabilmek için günümüzde tulum çeşitlerinin önemi çok büyüktür. Değişik renkleri ve harika modelleri ile birlikte özel bir uyum sağlayan tulumlar, hanımlara özel bir şıklığa bürürken; aynı zamanda evdeki gardıropta duran değişik giysiler ile birlikte güzel bir uyum yakalama şansına da yanında getirir. Bambaşka model yapıları ve moda uzmanlarını harika tasarımları altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan tulum çeşitleri, hanımların kendi zevkleri bağlı kalarak güzel bir seçim yapma şansını yanında getiriyor. Kaliteli malzeme yapısı ve zengin model seçeneği dahilinde özel bir olanak yakalanabilir.

 Değişik model yapılar ile birlikte yeni sezon tulum çeşitleri

            Daha şık ve aynı zamanda daha genç ya da daha şirin bir izlenim ortaya çıkarma imkanı sağlayan tulum modelleri, yeni sezon kapsamında çok daha keyifli alışveriş imkanını sağlıyor. Özellikle yaz ayları için şortlu tulum modelleri bu sene yoğun talep oluyor. Bambaşka motifli desenler altında hazırlanmış olan bu şortlu tulum seçenekleri, farklı beden ve boylara göre güzel bir tercih gerçekleştirme şansını yanında getiriyor. Aynı zamanda fitilli penye tulum çeşitleri, madonna yaka dokuma kumaş modelleri; çiçek desenli seçenekler ve deri askılı modeller kapsamında güzel bir tercih gerçekleştirilebilir. Tabii bu sene yoğun talep alan keten tulum modelleri ile birlikte güpür detaylı seçenekler de yine çok uygun fiyatlarla site üzerinde kategori kısmında tüm hanımları bekliyor.

 Çok uygun fiyatlar kapsamında toptan tulum modelleri

            Birçok değişik model seçenekleri dahilinde üretimleri gerçekleştirilen birbirinden güzel bu giyim çeşitleri, şimdi toptan tulum seçeneği sayesinde çok daha uygun fiyatlarla elde etme şansını bu site üzerinden sağlıyor. Bütçeye uygun şekilde tercih edilecek olan harika model yapıları altında muhteşem renklerle bütünlük sağlanmış tulumlar, birden fazla seçim şansını yanında getiriyor. Günlük olarak tercih edilebilecek büyük bir rahatlık sağlayacak tulumların yanı sıra, aynı zamanda özel davet ve organizasyonlar için de güzel bir seçim şansı sunuyor. Diğer yandan evdeki değişik giyim örnekleri ile birlikte muhteşem bir kombin yaratma şansı da yeni sezon tulum modelleri kapsamında elde edilebilir.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön