İlkbahar - Yaz Kreasyonları İçin Elbise ve Diğer Ürünler

            İlkbahar - yaz kreasyonu kapsamında ilgililere ve meraklılara tanıtılan yeni elbise modelleri yine oldukça renkli görüntülere ev sahipliği yapıyor. Ne olursa olsun çiçek detaylı modellerden vazgeçmeyen hanımlar için çiçek desenleri ile bezenmiş elbise modelleri mevcut. Bununla birlikte yünlü kumaşları bünyesine barındıran tesettür elbiseler hem sonbahar hem de kış aylarında giyilmesi ile birlikte çok yönlü bir kullanım modeli ihtiva etmekte.

            Gizli cepli geniş kalıp tunikler ise sosyal yaşamda ne giysem telaşına son verirken, terletmeyen kumaşı sayesinde de giyenlerin üstünden çıkarmak istemediği bir kalite sunuyor. Kumaş bluzlar ise taşlı olan modelleri ile bu sene de her sene olduğu gibi fark yaratmaya devam ediyor. Gövde kısmındaki yıldız sembolü ile birlikte minimal ama estetik ölçütleri de beraberinde getiriyor. Keten ceketlerde de gözle görülür bir iyileşme söz konusu. Kapşonlu olan ceketler adeta bir yağmurluk izlenimini de beraberinde getiriyor. Böylece serin geçen günlerde hem de yağmurlu ortamlarda çok yönlü olarak tercih edilebilme özelliğine sahip.

 Alternatif Giyim Ürünleri

            Elbise kategorisinde tişört, ceket ve tunik modelleri dışında da ürünler mevcut. Pilise detaylı tunik takımlar iddialı bir şekilde kombin oluşturmak isteyen hanımların ilk tercihleri arasında gösteriliyor. Yeni sezon tüm giyim koleksiyonlarına girilerek ürün ve fiyat karşılaştırması yapılarak alınan bu giysiler uzun yıllar boyunca garantili bir şekilde giyiliyor.

1-5 İş Günü Kargoya
Teslimat Hızlı Kargo!
Kapıda Nakit
Ödeme Kolaylığı
Güvenli
Alışveriş
Koşullu İade
Kolaylığı

256 BIT Rapid SSL ile güvenli alışveriş

modacantoptan.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Başa Dön